KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12597338
nr 1259 7338
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Teckning, Tusch, Signerad, daterad 74. Motivet: 42x52
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:10:44
300 kr
350 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas